“Türkan’ı desteklemeye devam edeceğiz”

18 Şubat 2016 Perşembe, 20:26

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ferdiye Ersoy , GAÜ Okullar Grubuna bağlı Amerikan Koleji11. Sınıf Öğrencisi Türkan Kürşad’ı kabul ederek “O Ses Türkiye” yarışmasında gösterdiği başarı nedeniyle kutladı.

Toplantıya GAÜ Okullar Grubu Koordinatörü ve Başdenetmeni Berna Yılmazoğlu Özdoğa, GAÜ Okullar Grubu İdari Koordinatörü Celal Sakka, Amerikan Kolej müdürü Aysu Balkanlar ve müdür yardımcılarıda katıldı.

“Türkan’ı desteklemeye devam edeceğiz”

GAÜ Okullar Grubu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ferdiye Ersoy, yaptığı konuşmada “Yarışma boyunca desteklediğimiz Türkan’ı sanat çalışmalarında da desteklemeye devam edeceğiz.Türkan’ı, sesinin gücü yanında sosyal ve akademik açıdanda gösterdiği performansı dolayısıylakutluyorum” dedi.

foto 1  (Small)

Ersoy,Türkan Kürşad’ın gelecekteki plan ve projelerinden de bahsedilen toplantıda, her zaman yanında olacaklarını ve destek vermek için hazır olduklarını bildirdi.Türkan’ın hem kişilikli duruşu hemde sesiyle gerek KKTC gerekseTürkiye’deherkesi kendisine hayran bıraktığını ve halkın sevgisini kazandığını belirtti.

Türkan Kürşad’dan teşekkür

Türkan Kürşadda yaptığı konuşmada “Türkiye ve Kıbrıs’tan bana desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. GAÜ Kurucu Rektörü sayın Serhat Akpınar başta olmak üzere GAÜ Okullar Grubu Başkanı Ferdiye Ersoy’a ve tüm müdürlerime çok teşekkür ediyorum. O Ses Türkiye macerası benim için çok güzeldi ve Gökhan ve Hakan abi ile birebir tanışma fırsatım oldu ve bana çok güzel bir deneyim kazandırdı. Rakiplerim çok güçlüydü, ama zaten O Ses Türkiye başladığından beri finale gitmek benim için çok önemliydi ve gittim, çok mutluyum” dedi.

Türkan Kürşad, yarışma sonrasında GAÜ Okullar Grubu’nun kendisini uçak alanında karşılamasının çok hoş bir süpriz olduğunu ve kendisine verilen değer karşısında çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Yorum Yap Duyarsız Kalma

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz