Polisiye Olaylar!

09 Ağustos 2018 Perşembe, 17:12

Kendisinden haber alınamayan Girne’de sakin Muhammed Akar (E-23) aranıyor.

Polisten yapılan açıklamaya göre, 6 Ağustos saat 4.00’ten itibaren Girne’de sakin Muhammed Akar’dan haber alınamadı.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE (SENTETİK CANNABİNOİD) TASARRUFU 

Dün saat 13:30 sıralarında, Gönyeli’de, C. C.’nin (E-41) üzerinde yapılan aramada  yaklaşık 2 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunan ucu yanık sarma  sigara bulunarak emare olarak alındı. C.C ve mesele ile bağlantısı olan E.T. (E-39)  tutuklandı.

SAHTE BELGEYİ TEDAVÜLE SÜRME SAHTEKARLIKLA KAYIT TEMİNİ 

Ercan Hava Alanından dün saat 07:30 sıralarında, çıkış yapmak isteyen, F.C.’nin (E-31) önceden sahte olarak kendi adına düzenlenmiş ikamet belgesini görevli memura vererek tedavüle sürdüğü tespit edildi. F.C. tutuklandı.

MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK, SAHTE BELGE DÜZENLEME VE TEDAVÜLE SÜRME

6-7 Ağustos tarihleri arasında Girne’de faaliyet gösteren bir turistik şirkette çalışan C.C.’nin (E-30) şirket adına müşterilerden tahsil ettiği 70 Dolar ve 160 TL nakit parayı, konu şirkete ait makbuzlar üzerinde sahteleme yapmak suretiyle çaldığı tespit edildi. C.C tutuklandı.

HIRSIZLIK

Karaoğlanoğlu’nda, dün saat 20.00 sıralarında, İ.S. (E-34), restore aşamasında olan bir restoran içerisinden yaklaşık 200 metre uzunluğunda elektrik kablosu, 20 elektrik fişi kutusu ve 1 top branda çaldı. İ.S. tutuklandı.
7-8 Ağustos tarihinde 09:00-10:10 saatleri arasında, M.K.K. (E-32) Lefkoşa’da bir üniversitenin  kütüphane salonunda,  Yusuf Ayşeoğlu’na ait cep telefonunu çaldı. Bahse konu cep telefonu söz konusu şahsın tasarrufunda bulunarak emare olarak alındı. M.K.K. tutuklandı.

Yorum Yap Duyarsız Kalma

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz