Memleketin Çivisi Çıktı !

04 Ekim 2017 Çarşamba, 10:48

30 Eylül Cumartesi günü, Çatalköy’de sabaha karşı meydana geldiği iddia edilen olayda, 37 yaşındaki Tarık Mart isimli şahsın B.G. isimli 23 yaşındaki bir kızı ciddi şekilde darp ettikten sonra yatağa taşıyarak tecavüz ettiği iddia edildi.(KP)

T.M, kızın şikâyeti üzerine tutuklandı.

Dün, Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan T.M. hakkında tahkikat amaçlı 3 gün tutukluluk emri alındı.

Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis çavuşu Ömer Faruk Şengil, mahkemede verdiği ifadede, zanlı Tarık Mart’ın, Çatalköyde meydana gelen “tecavüz” , “vahim zarar” ve “ciddi darp” suçlarından tutuklandığını anlattı.

Şengil, 37 yaşındaki zanlının, 30 Eylül Cumartesi gecesi, 02.30 raddelerinde Çatalköy’de Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde bulunan bir sitedeki villanın  üst katındaki yatak odasında, 23 yaşındaki B.S’yi elleri ve kollarını sıkıp kafasını kapıya vurmak suretiyle ciddi bir şekilde darp ettikten sonra, yatak odasındaki yatağa taşıyarak rızası olmadan cinsel ilişkide bulunduğunu ,bu suretle kızlık zarının yırtılmasına sebep olarak vahim zarara uğrattığı B.S’ye cinsel tecavüzde bulunduğunu kaydetti.

5 KİŞİDEN İFADE ALINDI

Soruşturmayı yürüten polis çavuşu Ömer Faruk Şengil, olayın polisin bilgisine gelmesinin ardından zanlının Girne’de tespit edilerek tutuklandığını dile getirdi. Soruşturması yapılan meselenin çok ciddi bir suç olduğunu, zanlının kısa bir süre önce tutuklandığını, 5 kişiden ifade aldıklarını alınması gereken ifadeler olduğunu dile getiren tahkikat sorumlusu zanlının serbest kalması halinde bunlara etki edebileceğini vurgulayarak, 3 gün tutukluluk talebinde bulundu.

Yorum Yap Duyarsız Kalma

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz