GAÜ’den Ücretsiz Eğitim Semineri

05 Aralık 2016 Pazartesi, 12:13

Girne Amerikan Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi (GAUSEM); KKTC’de yüksek öğrenim gören ve özellikle son sınıf öğretmen adayı öğrencilerini ilgilendiren bir eğitim semineri düzenliyor. Ücretsiz olarak planlanan bilgilendirme amaçlı seminer; 7 Aralık Çarşamba Günü, GAÜ Spectrum Kongre Merkezi’nde saat 15.00’de gerçekleşecek.

GAUSEM tarafından yapılan açıklamada; KKTC’deki tüm üniversite öğrencilerinin davet edildiği seminerin konuşmacıları; Konularında uzman, Bünyamin Atalay ile Emel Algül olacak. Seminerin konu başlıkları ise; sınava hazırlık sürecinde duygu yönetimi, KPSS hazırlığına yönelik taktikler, branş kontenjanları ve durumu, branş bazında örnekler ile sınav sonuçları, soru içerikleri ve dağılımı, puan türleri ve hesaplamaları, öğretmen atama sistemi ile ilgili doğru bilinen yanlışlar ve öğretmen atamalarının son durumları şeklinde planlandı.

Yapılan açıklamada; yeterli talep olması durumunda da; seminer sonrası günlerde, KPSS’ye yönelik olarak, merkez bünyesinde bir devam kursu açılabileceği belirtilirken; Adaylar, daha ayrıntılı bilgi için; (0392) 650 20 00 dahili: 1224 numaralı telefon veya  www.gau.edu.tr , www.gausem.org elektronik posta adreslerine yönlendirildi.

Yorum Yap Duyarsız Kalma

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz