GAÜ’den Onursal Doktora

06 Ağustos 2015 Perşembe, 15:17

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), eğitime olan katkıları ve KKTC yükseköğretimine olan desteklerinden dolayı Libya Yüksek Eğitim ve Planlama Bakanlarına düzenlenen törenle onursal doktora verdi.

GAÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüsü Millenium Senato Kongre Merkezinde gerçekleşen törene, Libya Yüksek Eğitim Bakanı Dr. Abdelmeneim Abdulla El-Dali, Libya Planlama Bakanı Mohamed Ammar Ahmed Elgadar, GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, GAÜ CEO’su ve Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Asım Vehbi, GAÜ Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Cemile Esenyel, GAÜ Rektörü Prof. Dr. Sadık Ülker, KAÜ Rektörü Prof. Dr. Asuman Türkel, Rektör Yardımcıları, akademik ve idari kadro katıldı.

Etkinlikte konuşmaların ardından Libya Yüksek Eğitim Bakanı Dr. Abdelmeneim Abdulla El-Dali ve Libya Planlama Bakanı Dr. Mohamed Ammar Ahmed Elgadar’a, GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, GAÜ CEO’su ve Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Asım Vehbi ve GAÜ Rektörü Prof. Dr. Sadık Ülker tarafından Onursal Doktora Payesi ve Belgesi takdim edildi.

Yorum Yap Duyarsız Kalma

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz