Astroloji

 

 

 
Akrep (01.12.2020)
Finansal kaynaklarınızı anlık bir öfke ile heba etmek isteyebilirsiniz. Kızgınlığınız her ne ise sonucunda sizlerin zarar göreceğini hesap etmelisiniz. Zararı kabullenmeniz sıfırdan başlamanıza yol açacaktır. Karar sizlerin olacaktır. Öfkeyle kalkıp zarar vererek oturmak marifet değildir. Kötülük yapan kendine yapar. Neticede dünya hala dönüyor.
 
Aslan (01.12.2020)
 
Balık (01.12.2020)
İlişkinizde kendinizi geriye çekmiş olabilirsiniz. Sevginizi yaşamak istemeniz ve ruhunuzun sevgiye aç olması düşünmeden hareket etmenize yol açabilir. Zaman tanıyarak samimiyeti ilerletmelisiniz. İlerde hata yapmamak için objektif bakmaya çalışmalısınız.
 
Başak (01.12.2020)
Hayal kırıklıklarınızın canınızı acıttığı bir günde gerçeklere yoğunlaşmak sizleri yorabilir. Kendinize zaman vermelisiniz. Öncelikle hüznünüz geçmeli ve yeni bir yol haritası belirlemek için güç toplamalısınız. Bugün kendi kendinize motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Fırtınalar gelip geçer. Önemli olan kendinizi dizginlemenizdir. Fırtınayı dizginlemeniz değil.
 
Boğa (01.12.2020)
Aşk ve ilişkiler konusunda önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Güven sorununu aşamadığınız için yalnızlıkla baş etmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Seviyorsunuz fakat inanamıyorsunuz. Kalp yanlış atmaz kalbinizin sesini dinlerseniz sevginizi ve güveninizi hak edecek kişi ile bu yolu yürüyebilirsiniz.
 
İkizler (01.12.2020)
Bugün sizin burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması sizleri duygusal bağlamda biraz huzursuz hissettirebilir. Sakin olun ve dürtüsel hareketler içinde olmayın. Bazı konularda anlaşamadığınız insanlarla kendinizi yıpratmamalısınız. Kendinize olan güveninizi koruyarak olumsuz fikirlerden geri adım atın. İlişkilerde büyük bir değişim sizleri bekliyor.
 
Koç (01.12.2020)
Bir karar almadan önce iyice düşünüp hareket etmelisiniz. Koşarken düşününce yolun yarısında geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız temkinli hareket ile enerjinizi daha yapıcı kullanmalısınız. Bazı kararsızlıklar sizi farklı fikir ayrılıklarına götürebilir. Bugün bir ay tutulması olduğunu unutmayınız.
 
Kova (01.12.2020)
Duygularınız ve enerjiniz bütün olarak hareket ediyor olacaktır. Bugün çevrenize oldukça neşeli görünebilirsiniz. Umutlarınızın beklediğiniz gibi gerçekleşmesi gelecek hedeflerinize birer adım daha yaklaşmanızı kolaylaştıracaktır. Bugün iletişim biçiminizde öfkeli algılanmamaya ayrıca özen gösterin.
 
Oğlak (01.12.2020)
Özgürlüğünüzü kendiniz kısıtlıyor olabilirsiniz. Ruhunuz ve bedeniniz sizlere karşı koymaya çalışsa de siz istemediğiniz müddetçe değişim olamayacaktır. Zihniniz nefes almak istedikçe yeni işler çıkarmanız hayatınızı olumsuz etkilemektedir. Yaşamayı unutmamalısınız.
 
Terazi (01.12.2020)
Bugün yaptığınız işlerde takdir görmek ya da onaylanmak isteyebilirsiniz. Kimseden onaylanma ihtiyacı duymadan kendi kararlarınızı vermeye çalışmalısınız. Yanlış olsa bile karar sizin olduğu için çözüm de yine sizde olacaktır. İkinci şahıslara hayatınızı teslim ederseniz rüzgârın yönüne göre hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.
 
Yay (01.12.2020)
Hayatınızda radikal bir karar almak üzere olabilirsiniz. Önemli olan bu kararda sizleri destekleyen kişilerin görüşleri düşüncenizi netleşmesinde rol oynayabilir. Yapmak istediklerinizin fırsatını yakalamışken değerlendirmelisiniz. İlişkilerde ve yeni kazanımlarda bir yol belirliyorsunuz. Kendinize güven duyun.
 
Yengeç (01.12.2020)
Kendinizi dışarı atmak ve kafanızı dağıtmak istiyorsunuz ama şu an yaşadığımız pandemi koşulları buna izin vermiyor. Belki bazı zamanlar sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Kendinizi ait hissettiğiniz yeri ya da durumları sorgulayacağınız bir gündesiniz. Kendi üzerinize bu kadar fazla gitmemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı