Astroloji

 

 

 
Akrep (26.01.2020)
Her ayrıntıyı görebilen ve sezgilerinizin ön plana çıktığı bir gün. Gerçekçi ve mantıklı olmak isterken sezgilerinizden asla şüphe etmeyin. Karamsarlığı bırakın, acısıyla tatlısıyla gerçek hayata dönün. Mücadeleyi, direnmeyi, sevgiyi ve yaşamayı seçin.
 
Aslan (26.01.2020)
Hedefleriniz ya da eğitiminiz ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Geleceğe yönelik kendinizde eksik hissetiğiniz konuların üzerine ilerlemek için ideal bir gündesiniz. İlişkilerde kesin net bir tavır belirlemelisiniz.
 
Balık (26.01.2020)
Otorite figürleri ile yapacağınız görüşmeler mantıklı ve eleştiriden uzak olmalıdır. Suçlayıcı olmayın. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız bunu öfkeden uzak ifade etmelisiniz. Sevgi dolu bir yaklaşım size kendinizi daha iyi hissettirecektir.
 
Başak (26.01.2020)
Kendi içinizde problem yaptığınız bazı konuları partnerinizle konuşmayı tercih etmelisiniz. Aşırı kuşkucu tavrınız size hata yaptırabilir. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Zorluklar karşısında azmini, inancını yitirme. Yarın ki kazancın bugünkü kaybından fazla olabilir.
 
Boğa (26.01.2020)
Kariyeriniz adına önemli roller üstleneceğiniz,dengelerin sizin adınıza değişim gösterebileceği bir gün içinde olabilirsiniz. Planlarınızı iyi yapmalısınız. Bazı şeyler değişmek zorunda kalabilir. Size hizmet etmeyen şeylerde artık kopmalısınız.
 
İkizler (26.01.2020)
 İş çevrenizde yeni teklifler alabileceğiniz, terfi ya da yeni girişimler içerisinde olacağınız, yönetici figürleriyle önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir gün. Bu yeniay ile yeni bir hedef hayata geçirebilirsiniz. Buna odaklanmayı seçin.
 
Koç (26.01.2020)
Sosyal zirvenin en tepesinde olacağınız bir yeniay deneyimleyeceksiniz. Işığınız ve faydanız herkese işleyecektir. Mümkün oldukça özgüveninizi toparlayın ve kariyerinizdeki yeni başlangıçlara hazırlıklı olun.
 
Kova (26.01.2020)
 
Oğlak (26.01.2020)
Seyahatler veya eğitiminiz ile ilgili konuların gündeminize ansızın oturması söz konusu olabilir. İlişkilerinizde ısrarcı davranmak yerine daha sabırlı olmaya doğru kendinizi motive etmelisiniz. Şartlanmaların arttıkça hürriyetin azalır. Dünya özgür bir zihin ile güzeldir.
 
Terazi (26.01.2020)
Karamsarlık yaşamak yerine kendinizi keşfetmeyi tercih etmelisiniz. Sanatsal konulara yönelmek size iyi gelebilir. Korkularınızın üzerine gitmelisiniz. Herhangi bir nedenle kendisine kırıldığınız, darıldığınız insanların iyi yönlerini görmezlikten gelmeyin.
 
Yay (26.01.2020)
Düşünsel anlamda bazı değişimlere açık olmaya başlayacağınız bir zaman dilimi. Siyah gözlüklerini gözünden çıkartma zamanı. Karamsarlığı bırakmanız gereken ve moralinizi yükseltmeniz gereken bir gündesiniz. Umutlarını yenile, ayağa kaldır düşenlerini.
 
Yengeç (26.01.2020)
Çevrenizdeki insanları etkileyebileceğiniz kendinizi doğru ifade edebileceğiniz ve idealleriniz adına karşınıza güzel fırsatların çıkabileceğini öngörebiliriz. Bu yeniay ile birlikte hukuksal bazı konuları çözüme götürme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı